A- A A+

XIX Krajowy Pokaz Surowych Skór Zwierząt Futerkowych w Bydgoszczy

Tradycyjnie, w pierwszą sobotę lutego, Skinpolex gościł hodowców zwierząt futerkowych z całego kraju. Formuła imprezy od wielu lat pozostaje niezmienna i, jak co roku, pokaz gromadzi nie tylko hodowców, ale także przedstawicieli świata nauki i polityki. Podobnie jak w latach ubiegłych, organizatorzy tegorocznej imprezy: Skinpolex Sp. z o.o., Polski Związek Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych i Krajowe Centrum Hodowli Zwierząt, dołożyli wszelkich starań, aby nie wypadła ona z kalendarza, a zaproszeni goście uświetnili swoją obecnością tegoroczna wystawę skór.

Pokaz skór w Bydgoszczy honorowym patronatem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pan Krzysztof Jurgiel, podkreślając najwyższą rangę naszej imprezy.

Przedpołudniową część pokazu uroczyście otworzyli Panowie Rajmund Gąsiorek - Przewodniczący Rady Nadzorczej Spółki Skinpolex, Prezes Polskiego Związku Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych oraz gospodarz pokazu – Pan Roman Horoszczuk, Prezes Spółki Skinpolex.

Bydgoski pokaz, to przede wszystkim impreza organizowana z myślą o hodowcach i dla hodowców. Hodowla zwierząt futerkowych, to ogromna odpowiedzialność i pełna wyrzeczeń, codzienna ciężka praca. Dlatego chcielibyśmy jeszcze raz Wam podziękować za tak liczne przybycie i za zaufanie, którym od wielu lat nas darzycie.

Wróć