A- A A+

Aukcje

Dwie pierwsze aukcje sezonu 2015/2016

Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdaniem z ostatnich aukcji

Więcej...

Dwie ostatnie aukcje sezonu 2014/2015

Wrzesień to kolejny miesiąc, w którym domy aukcyjne zaplanowały sprzedaż skór zwierząt futerkowych. Jesienne aukcje są o tyle istotne, gdyż po ich zakończeniu każdy z hodowców będzie w stanie podsumować cały sezon i podjąć wiążące decyzje na przyszłość. Zapewne każdy z nas po raz kolejny przeanalizuje swoją sytuację, prześledzi sprzedaż, rozpatrzy wszystkie za i przeciw, by z większą rozwagą zacząć przygotowania do następnego sezonu.

Więcej...

Letnie aukcje sezonu 2014/2015

Czerwiec to miesiąc wzmożonej aktywności kupców skór zwierząt futerkowych i nadziei Domów Aukcyjnych na kontynuację dobrej sprzedaży skór. To właśnie w tym miesiącu wszystkie Domy Aukcyjne otworzyły się dla klientów, szukając nabywców na kolejne miliony skór. Terminy czerwcowych aukcji praktycznie zazębiały się, nie dając zbytnio odpocząć kupcom.

Więcej...

Piąta, szósta i siódma aukcja sezonu 2014/2015

Za nami kolejne trzy wiosenne aukcje sezonu. Sezonu dość specyficznego i nerwowego, będącego konsekwencją zeszłorocznego załamania rynku i spadku cen skór na międzynarodowych aukcjach. Po nieudanej pierwszej aukcji obecnego sezonu, trzy kolejne aukcje zdecydowanie poprawiły nam humor i pozwoliły spokojniej zająć się bieżącą hodowlą.

Więcej...

Trzecia i czwarta aukcja sezonu 2014/2015

Dla wielu hodowców, obecny sezon tak naprawdę to przysłowiowe „Być albo nie być” w branży. Po mocno rozczarowujących wynikach sprzedaży skór w ubiegłym sezonie, tegoroczna, styczniowa aukcja w Kopenhadze, w przeciwieństwie do grudniowej aukcji w Helsinkach, zdecydowanie poprawiła nam humor i pozwoliła z umiarkowanym optymizmem patrzeć w przyszłość.

Więcej...