A- A A+

Aktualności

Seminarium Naukowe Polskiego Związku Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych

W dniach 05.09.2014r. - 06.09.2014r. w Tarnowie Podgórnym Polski Związek Hodowców i Producentów zorganizował seminarium naukowe dla Hodowców zwierząt futerkowych.

Więcej...

Stanowisko Polskiego Związku Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych w odniesieniu do propozycji Wielkopolskiej Izby Rolniczej

Zapraszamy do pobrania pism przygotowanych przez Naukowców współpracujących z Polskim Związkiem Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych w sprawie propozycji systemu identyfikacji zwierząt.

Więcej...

Kongres rolnictwa 2014

Polski Związek Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych na Polskim Kongresie Rolnictwa

Więcej...

Prestiżowy dzień dla hodowców

Tradycją bydgoskich pokazów, nieprzerwanie od 1999 r., jest wyłonienie najlepszych skór zgłoszonych do konkursu w poszczególnych kategoriach. Doświadczeni jurorzy z kanadyjskiego Domu Aukcyjnego NAFA, Panowie Chris Jern i Piotr Kopacz oraz Pani Jolanta Hrynkiewicz, reprezentująca Skinpolex Polska, nie mieli łatwego zadania.

Więcej...

Naturalne futra w Bydgoszczy

W pierwszą sobotę lutego 2014 roku, Bydgoszcz gościła hodowców zwierząt futerkowych oraz osoby związane z branżą futrzarską na XVI Krajowym Pokazie Skór Futerkowych. Po emocjach związanych z wręczaniem nagród i wyróżnień, licznymi przemówieniami i podziękowaniami, organizatorzy oddali scenę Małgorzacie i Franciszkowi Łukaszewiczom.

Więcej...

Elita polskich hodowców

W pierwszą sobotę lutego 2013 odbył się XV Krajowy Pokaz Skór, w którym uczestniczyli hodowcy z całej Polski, goście z kraju i z zagranicy. Tradycyjnie w pokazie brały udział firmy współpracujące na co dzień z hodowcami.

Więcej...