Deprecated notice: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in system/modules/core/library/Contao/Database/Mysql.php on line 54
#0 [internal function]: __error(8192, 'mysql_connect()...', '/home/www/vhost...', 54, Array)
#1 system/modules/core/library/Contao/Database/Mysql.php(54): mysql_connect('localhost:3306', 'c114pzhipzf', 'nvgdLJM!4')
#2 system/modules/core/library/Contao/Database.php(73): Contao\Database\Mysql->connect()
#3 system/modules/core/library/Contao/Database.php(156): Contao\Database->__construct(Array)
#4 [internal function]: Contao\Database::getInstance()
#5 system/modules/core/library/Contao/System.php(106): call_user_func(Array)
#6 system/modules/core/library/Contao/User.php(85): Contao\System->import('Database')
#7 system/modules/core/classes/FrontendUser.php(70): Contao\User->__construct()
#8 system/modules/core/library/Contao/User.php(147): Contao\FrontendUser->__construct()
#9 [internal function]: Contao\User::getInstance()
#10 system/modules/core/library/Contao/System.php(106): call_user_func(Array)
#11 index.php(42): Contao\System->import('FrontendUser', 'User')
#12 index.php(442): Index->__construct()
#13 {main}
XIX Krajowy Pokaz Surowych Skór Zwierząt Futerkowych w Bydgoszczy - PZHiPZF
A- A A+

XIX Krajowy Pokaz Surowych Skór Zwierząt Futerkowych w Bydgoszczy

Tradycyjnie, w pierwszą sobotę lutego, Skinpolex gościł hodowców zwierząt futerkowych z całego kraju. Formuła imprezy od wielu lat pozostaje niezmienna i, jak co roku, pokaz gromadzi nie tylko hodowców, ale także przedstawicieli świata nauki i polityki. Podobnie jak w latach ubiegłych, organizatorzy tegorocznej imprezy: Skinpolex Sp. z o.o., Polski Związek Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych i Krajowe Centrum Hodowli Zwierząt, dołożyli wszelkich starań, aby nie wypadła ona z kalendarza, a zaproszeni goście uświetnili swoją obecnością tegoroczna wystawę skór.

Pokaz skór w Bydgoszczy honorowym patronatem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Pan Krzysztof Jurgiel, podkreślając najwyższą rangę naszej imprezy.

Przedpołudniową część pokazu uroczyście otworzyli Panowie Rajmund Gąsiorek - Przewodniczący Rady Nadzorczej Spółki Skinpolex, Prezes Polskiego Związku Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych oraz gospodarz pokazu – Pan Roman Horoszczuk, Prezes Spółki Skinpolex.

Bydgoski pokaz, to przede wszystkim impreza organizowana z myślą o hodowcach i dla hodowców. Hodowla zwierząt futerkowych, to ogromna odpowiedzialność i pełna wyrzeczeń, codzienna ciężka praca. Dlatego chcielibyśmy jeszcze raz Wam podziękować za tak liczne przybycie i za zaufanie, którym od wielu lat nas darzycie.

Wróć