A- A A+

Aktualności

Kongres rolnictwa 2014

Polski Związek Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych na Polskim Kongresie Rolnictwa

Więcej...

Prestiżowy dzień dla hodowców

Tradycją bydgoskich pokazów, nieprzerwanie od 1999 r., jest wyłonienie najlepszych skór zgłoszonych do konkursu w poszczególnych kategoriach. Doświadczeni jurorzy z kanadyjskiego Domu Aukcyjnego NAFA, Panowie Chris Jern i Piotr Kopacz oraz Pani Jolanta Hrynkiewicz, reprezentująca Skinpolex Polska, nie mieli łatwego zadania.

Więcej...

Naturalne futra w Bydgoszczy

W pierwszą sobotę lutego 2014 roku, Bydgoszcz gościła hodowców zwierząt futerkowych oraz osoby związane z branżą futrzarską na XVI Krajowym Pokazie Skór Futerkowych. Po emocjach związanych z wręczaniem nagród i wyróżnień, licznymi przemówieniami i podziękowaniami, organizatorzy oddali scenę Małgorzacie i Franciszkowi Łukaszewiczom.

Więcej...

Elita polskich hodowców

W pierwszą sobotę lutego 2013 odbył się XV Krajowy Pokaz Skór, w którym uczestniczyli hodowcy z całej Polski, goście z kraju i z zagranicy. Tradycyjnie w pokazie brały udział firmy współpracujące na co dzień z hodowcami.

Więcej...

Pierwszy Okrągły Stół przedstawicieli związków rolniczych i hodowlanych

W dniu 26 czerwca 2014r. w Szkole Głownej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyła się konferencja pt. Pierwszy Okrągły Stół Przedstawicieli Związków Rolniczych i Hodowlanych.

Zapraszam do pobrania plików.

Więcej...

Dobrostan w perspektywie europejskiej

Dobrostan zwierząt to zagadnienie, które jest przez hodowców postrzegane jako dotyczące przede wszystkim ferm hodujących zwierzęta futerkowe. Można mieć takie wrażenie, jeśli spojrzymy na ilość regulacji prawnych i zainteresowanie społeczeństwa tymi zagadnieniami.

Więcej...