A- A A+

Aktualności

Przedstawiciele PZHiPZF W Senacie RP

Senacka Komisja Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Więcej...

Regulacje prawne dotyczące hodowli zwierząt futerkowych

Wybrane zagadnienia z zakresu regulacji prawnych dotyczących chowu i hodowli zwierząt futerkowych

Więcej...

Kondolencje

Wyrazy współczucia Rodzinie i najbliższym zmarłego śp. Mieczysława Rewersa, jednego z głównych działaczy Polskiego Związku Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych oraz założycieli spółki Skinpolex, oddanego bezgranicznie hodowli zwierząt futerkowych składa zarząd PZHiPZF wraz z pracownikami biura.

Więcej...

Oświadczenie Polskiego Związku Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych

Stanowisko PZHIPZF, w sprawie dyskusji "Czy zwierzęta futerkowe hodowane są niehumanitarnie?", która dnia 20.11.2014r. pojawiła się na antenie Polskiego Radia w Programie Pierwszym.

Więcej...

Projekt Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z projektem rozporządzenia, na chwilę obecną trwają jeszcze dyskuje na w/w temat, oraz ze stanowiskiem Polskiego Związku Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych w/w sprawie.

Więcej...

Polski Związek Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych SPONSOREM GENERALNYM święta myśliwych Hubertus Spalski 2014

Polski Związek Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych w dniach 18.10.2014r. - 19.10.2014r. był już po raz trzeci sponsorem generalnym wydarzenia Hubertus Spalski 2014!

Więcej...

Seminarium Naukowe Polskiego Związku Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych

W dniach 05.09.2014r. - 06.09.2014r. w Tarnowie Podgórnym Polski Związek Hodowców i Producentów zorganizował seminarium naukowe dla Hodowców zwierząt futerkowych.

Więcej...

Stanowisko Polskiego Związku Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych w odniesieniu do propozycji Wielkopolskiej Izby Rolniczej

Zapraszamy do pobrania pism przygotowanych przez Naukowców współpracujących z Polskim Związkiem Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych w sprawie propozycji systemu identyfikacji zwierząt.

Więcej...