A- A A+

Aktualności

Projekt Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z projektem rozporządzenia, na chwilę obecną trwają jeszcze dyskuje na w/w temat, oraz ze stanowiskiem Polskiego Związku Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych w/w sprawie.

Więcej...

Polski Związek Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych SPONSOREM GENERALNYM święta myśliwych Hubertus Spalski 2014

Polski Związek Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych w dniach 18.10.2014r. - 19.10.2014r. był już po raz trzeci sponsorem generalnym wydarzenia Hubertus Spalski 2014!

Więcej...

Seminarium Naukowe Polskiego Związku Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych

W dniach 05.09.2014r. - 06.09.2014r. w Tarnowie Podgórnym Polski Związek Hodowców i Producentów zorganizował seminarium naukowe dla Hodowców zwierząt futerkowych.

Więcej...

Stanowisko Polskiego Związku Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych w odniesieniu do propozycji Wielkopolskiej Izby Rolniczej

Zapraszamy do pobrania pism przygotowanych przez Naukowców współpracujących z Polskim Związkiem Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych w sprawie propozycji systemu identyfikacji zwierząt.

Więcej...

Kongres rolnictwa 2014

Polski Związek Hodowców i Producentów Zwierząt Futerkowych na Polskim Kongresie Rolnictwa

Więcej...

Prestiżowy dzień dla hodowców

Tradycją bydgoskich pokazów, nieprzerwanie od 1999 r., jest wyłonienie najlepszych skór zgłoszonych do konkursu w poszczególnych kategoriach. Doświadczeni jurorzy z kanadyjskiego Domu Aukcyjnego NAFA, Panowie Chris Jern i Piotr Kopacz oraz Pani Jolanta Hrynkiewicz, reprezentująca Skinpolex Polska, nie mieli łatwego zadania.

Więcej...